Google iepazīstina ar jaunu Chrome saīsni “@gemini”, kas ļauj tērzēt ar Google AI adreses joslā

Google vienmēr kaut ko piedāvā, un šoreiz tas satricina to, kā mēs meklējam tiešsaistē, izmantojot jauno Chrome īsinājumtaustiņu. Pateicoties jaunajai Chrome funkcijai, tagad varat runāt ar Gemini tieši.

Tātad, kāds ir darījums? Trešdien Google izlaida jaunuzņēmumu, atklājot glītu Chrome saīsni “@gemini”, kas ļauj viegli iedziļināties Gemini sarunās tieši no pārlūkprogrammas adreses joslas. Un tas nav tikai Chrome, kas saņem Gemini ārstēšanu, ak, nē. Google izplata mīlestību, ieviešot Gemini tādās lietotnēs kā Maps un YouTube.

Saskaņā ar Google oficiālo ziņu vietnē Xeet (iepriekš Twitter), tagad varat sākt sarunu ar Gemini, izmantojot šo lielisko jauno saīsni Chrome darbvirsmas adreses joslā. Viss, kas jums jādara, ir tieši Chrome adreses joslā ierakstiet “@gemini”, pēc tam visu, ko vēlaties jautāt. Nav nepieciešams pāriet uz citu vietni.

Tālāk ir sniegta informācija par to, kā tērzēt ar Gemini tieši pārlūkā Chrome.

  1. Darbvirsmas adreses joslā ierakstiet “@” un atlasiet Tērzēt ar Gemini.
  2. Atmetiet savu jautājumu vai visu, kas jūs interesē.
  3. Voila! Jūsu atbilde gaida vietnē http://gemini.google.com.

Zemāk ir X video ar @gemini AI meklēšanas palīga darbiem.

Pēdējos mēnešos Gemini paplašinājumu funkcija ir arī attīstījusi savus muskuļus, savienojot tērzēšanas robotu ar Maps, YouTube, viesnīcām un darbvietu. Diezgan smuki, vai ne? Bet, ļaudis, turiet cepuri, šīs funkcijas pagaidām tiek ieviestas tikai noteiktās valodās un valstīs.

Kādēļ viss šis džezs ir svarīgs, jūs jautājat? Nu, Gemini tikko padarīja sevi daudz lietotājam draudzīgāku, izmantojot šos īsinājumtaustiņus un integrācijas. Tas nav tikai par tā sasniedzamības paplašināšanu, tas ir par pilnīgi jauna pūļa uzņemšanu AI grupā. Šie smalkie uzlabojumi var šķist mazi, taču ticiet mums, tie ir tie, kas satricina mūsu darbības tiešsaistē.