GBM izsoles, lai rīkotu piemiņlietu izsoli ar Polkadot veidotāju Dr. Gevinu Vudu

Londona, Apvienotā Karaliste, 2024. gada 6. maijs, Chainwire

GBM Auction (https://gbm.auction), Bid-to-Earn Auction uzņēmums, ir sajūsmā paziņot par vēsturisku sadarbības pasākumu ar Dr. Gevin Wood, Ethereum līdzdibinātāju un Polkadot un Kusama dibinātāju, lai pieminētu Ethereum dzeltenā papīra publicēšanas 10. gadadiena un nesen iznākušais JAM pelēkais papīrs.

Šajā pasākumā tiks rīkotas trīs ikonisku blokķēdes piemiņlietu izsoles, kas atspoguļo galvenos momentus blokķēdes tehnoloģiju pasaulē. Tiešsaistes izsoles, kas tiek rīkotas vietnē https://gavinwood.gbm.auction, sāksies 2024. gada 16. maijā konferences “Decentralizētā Lugāno” laikā Šveicē, un tās norisināsies septiņas dienas, un ieņēmumi no šīm izsolēm tiks atbalstīti DEC Ukrainā. Humanitārais aicinājums: (https://www.dec.org.uk/appeal/ukraine-humanitarian-appeal).

Šis revolucionārais izsoļu komplekts tiks rīkots Moonbeam blokķēdē, kas ir Polkadot izpletņķēde, solīšanai izmantojot Glimmer (GLMR), Moonbeam ķēdes vietējo valūtu.

Ievērojamās preces, kas tiks izsolītas, ir:

  • Ethereum dzeltenais papīrs, ko komentējis un parakstījis doktors Gevins Vuds un kurā ir EIP-150 pārskatītā versija, kas būtiski novērš bēdīgi slavenā 2016. gada DAO uzlaušanas uzbrukuma sekas.
  • Oriģinālā Polkadot baltā papīra “Draft 1” versija, ko anotējis un parakstījis Dr. Gevins Vuds un kurā izklāstīts Polkadot tīkla protokola redzējums.
  • “Draft 0.1.0 Dubai” nepublicēta JAM Grey Paper versija, ko komentējis un parakstījis Dr. Gevins Vuds, un tikai 200 kopijas jebkad izgatavoja un savam tuvākajam lokam uzdāvināja pats doktors Vuds. Šis pelēkais papīrs ievieš tālredzīgu soli mērogojamāka, efektīvāka un dinamiskāka blokķēdes tīkla virzienā.

Katrs vienums ir unikāls blokķēdes vēstures fragments, ko personīgi komentējis un parakstījis autors un spīdeklis, kurš radīja vispāratzīto terminu “Web 3.0”. Izsoles vadīs GBM Auction, kas ir pazīstama ar savu novatorisko Bid-to-Earn sistēmu, kas ir mainījusi izsoļu pieredzi blokķēdes telpā un ir pieredzējusi vairāk nekā 70 000 izsoļu un līdz šim solītāji ir nopelnījuši 6 miljonus ASV dolāru. GBM izsoles sistēma Bid-to-Earn stimulē dalību, atalgojot solītājus, ja tie ir pārsolīti. Šī unikālā pieeja nodrošina saistošu un populāru izsoles pieredzi, gūstot labumu gan pārdevējiem, gan solītājiem.

Hugo McDonaugh, GBM Auction līdzdibinātājs, izteica savu entuziasmu par šo unikālo iespēju ar šo vēsturisko izsoli atzīmēt šos trīs Ethereum, Polkadot un blokķēdes tehnoloģiju ceļojuma pamatsoļus. “Ethereum dzeltenais papīrs lika pamatu decentralizētai revolūcijai, kas ir pārveidojusi nozares un devusi iespēju miljoniem cilvēku visā pasaulē. Polkadotas baltajā grāmatā tika ieviesta vīzija par mērogojamu, sadarbspējīgu vairāku blokķēžu tīklu, un JAM pelēkajā grāmatā ir risinātas kritiskas problēmas, kas ir izaicinājušas iepriekšējās decentralizētās sistēmas, izmantojot jaunu protokolu, kas veicina savienotāku un koordinētāku ekosistēmu,” sacīja Makdona. “Šī izsole ir veltījums pionieriem, kas sniedza ieguldījumu Ethereum ceļojumā, un tā ilgstošā mantojuma svinēšana pēc desmit gadiem”.

Kā solidaritātes un atbalsta žestu tiem, kam tā nepieciešama, Dr. Gevins Vuds izsolē iegūtos līdzekļus ziedo Katastrofu ārkārtas komitejas (DEC) Ukrainas humanitārajai apelācijai. DEC sniedz būtisku palīdzību, piemēram, pārtiku, ūdeni, pajumti un veselības aprūpi ģimenēm Ukrainā un bēgļiem kaimiņvalstīs. DEC ir pazīstama ar savu pārredzamību, un tā nodrošina, ka līdzekļi tiek efektīvi izmantoti, lai risinātu krīzes skarto cilvēku steidzamās vajadzības. GBM Auction aicina cienījamos tehnoloģiju un blokķēžu kolekcionārus piedalīties šajā vēsturiskajā notikumā, vienlaikus sniedzot nozīmīgu ieguldījumu humanitārajos pasākumos Ukrainā.

Lai iegūtu plašāku informāciju par izsoli un uzzinātu, kā piedalīties, lūdzu, apmeklējiet vietni https://gavinwood.gbm.auction

Par GBM izsoli

GBM Auction ir izsoles uzņēmums, kas piedāvā cenu, lai nopelnītu. GBM izsolē ir tikai divi rezultāti: lietotāji vai nu uzvar izsolē, vai arī nopelna stimulu, kad tiek pārsolīti. Šis modelis nodrošina vislabāko vidi pretendentiem, kuri iegūst atalgojošu un aizraujošu pieredzi, vienlaikus nodrošinot, ka pārdevēji saņem patieso tirgus vērtību saviem aktīviem. GBM izsole ir bijusi aktīva kopš 2018. gada, un līdz šim ir notikušas vairāk nekā 70 000 izsoļu, un solītāji ir nopelnījuši 6 miljonus ASV dolāru.

Sazināties

Mārketinga nodaļas vadītājs
Džeiks Skots
GBM izsoles
[email protected]