Galaxis Gears gatavs token palaišanai: paziņo par $ 1 000 000 piešķiršanu satura veidotājiem un kopienas dalībniekiem un Bybit IDO

Cīrihe, Šveice, 2024. gada 3. maijs, Chainwire

Galaxis gatavojas šī mēneša marķiera palaišanai vietnē Bybit, un pirmais posms sākas ar IDO. Lai vēl vairāk uzlabotu šo palaišanu, Galaxis ir paziņojusi par ievērojamu kopienas veidotāju un kopienas dalībnieku dotāciju programmu USD 1 000 000 apmērā. Šī iniciatīva mudina gan kopienas veidotājus, gan dalībniekus aktīvi iesaistīties Galaxis ekosistēmā.

Galaxis, kas pazīstama ar partnerattiecībām ar Maiku Taisonu, Stīvu Aoki un NBA, popularizē Web3 veidotāju kustību, piedāvājot platformu, kurā satura veidotāji var gūt labumu no sava darba. Platformas atšķirīgā iezīme ir tās pielāgojamās dalības kartes. Šīs kartes ne tikai darbojas kā digitālie marķieri; tie veicina kopienas atbalstu, piedāvājot privilēģijas un piekļuvi fiziskai un digitālai pieredzei. Ir vērts atzīmēt, ka Galaxis ir guvis ievērojamus panākumus, vairāk nekā 32 000 ETH tirgojot otrreizējos tirgos un vairāk nekā 9 miljonus USD, kas nodrošināti, izmantojot Galaxis dzinējus.

Par Galaxis kopienas veidotāju dotācijām

Galaxis ar CoinMarketCap atbalstu ir apsolījis iespaidīgus $ 1 000 000 veidotāju un kopienas dalībnieku dotācijās. Šīs saistības ir sadalītas starp satura veidotāju grantu programmu un kopienas dalībnieku grantu programmu, un katrai no tām nākamo 12 mēnešu laikā tiks piešķirti USD 500 000 apmaiņā pret viņu iesaistīšanos sabiedrībā. Šī iniciatīva veicina aktīvu kopienas iesaistīšanos un atbalsta satura veidotājus, piedāvājot ikmēneša atlīdzības, pamatojoties uz dalības līmeņiem.

Lai uzsāktu šo iniciatīvu, satura veidotāji var bez maksas izlaist savas kopienas dalības kartes pakalpojumā Galaxis, un kopienas dalībnieki var iegūt pilntiesīga vai VIP dalībnieka statusu, papildinot savas kartes ar GALAXIS marķieriem. Jo vairāk kopiena aug un jo augstāku līmeni izvēlas dalībnieki, jo vairāk nopelna satura veidotāji. Gan satura veidotāji, gan kopienas dalībnieki var gūt labumu no izvēlētā dalības līmeņa ekskluzīvām privilēģijām.

“Mēs esam patiesi sajūsmā par 1 000 000 $ piešķirtajām satura veidotāju un kopienas dotācijām. Mūsu misija vienmēr ir bijusi atbalstīt satura veidotājus un dot viņiem iespējas. Šī iniciatīva ir šīs apņemšanās apliecinājums, nodrošinot gan atbalstu, gan platformas veidotājiem, kas nepieciešami, lai attīstītos, ”Galaxis izpilddirektors Andrass.

Sīkāku informāciju par grantu programmām un to darbību skatiet oficiālajā Galaxis tīmekļa vietnē.

Token palaišana vietnē Bybit

Galaxis, vadošā satura veidotāju platforma, gatavojas aizraujošai divkāršai palaišanai — ir paredzēts atklāt gan tās marķieri, gan platformu. Pirmais marķiera palaišanas posms ir sākotnējais DEX piedāvājums (IDO) vietnē Bybit, kas sāksies 3. maijā. Šie panākumi ir stingrs pamats gaidāmajai Galaxis ekosistēmas palaišanai un turpmākai izaugsmei, nostiprinot Galaxis kā galvenās veidotāju pozīcijas.

Lai iegūtu papildinformāciju par marķiera palaišanu un iesaistīšanos, lietotāji var apmeklēt oficiālo Bybit vietni.

Par Galaksi

Galaktika ir revolucionāra platforma, kas izstrādāta, lai sniegtu iespēju radītājiem un zīmoliem pastāvīgi attīstītajā Web3 ekosistēmā. Izmantojot jaunāko blokķēdes tehnoloģiju, Galaxis nodrošina rīku un pakalpojumu komplektu, lai izveidotu, pārvaldītu un pārdotu dinamiskus NFT (non-fungible Tokens) ar utilītu. Šie uzlabotie NFT pārsniedz tradicionālos digitālos kolekcionējamos priekšmetus, piedāvājot reālas priekšrocības un interaktīvas funkcijas, ļaujot satura veidotājiem jēgpilnā veidā sazināties ar savām kopienām. No pielāgojamiem viedajiem līgumiem līdz integrētiem tirgiem, Galaxis ir NFT revolūcijas priekšgalā, piedāvājot decentralizētu un drošu vidi, lai radītāji varētu atraisīt savu potenciālu un kolekcionāri atklāt unikālus digitālos īpašumus.

Sazināties

Andras K.
[email protected]