Android

Kādas Mobilās Aplikācijas Lieto Indijā?

Populārākās mobilās aplikācijas Indijā, piemērs
Tas vairs nav noslēpums, ka mobilā vide Indijā attīstās ļoti strauji. Pateicoties tehnoloģiskās vides attīstībai un augošai mobilo aplikāciju pieejamībai, vairs ne tikai tās izmanto bagātnieki. Sākot no top biznesa cilvēkiem līdz skolniekiem – visi tās izmanto. Aplikācijas nu jau ir ļoti svarīga ikdienas sastāvdaļa – kā palīgs ēdiena pagatavošanā, svara zaudēšana vai jaunumu lasīšanā. Aplikāciju peļņa 2017 gadā pieauga par 35 %, līdz 60 miljardiem dolāru. ASSOCHAM pētījums liecina, ka Indijas mobilo aplikāciju veidotāji ir vairāk fokusēti uz komunikāciju un sociālo mediju aplikācijām. Šis fakts liek noprast, ka aplikāciju tirgus vēl ir salīdzinoši jauns un, ka pieprasījums tiecas vairāk pēc biznesa, sporta, spēlēm un komunikācijām.

Šī brīža trends mobilo aplikāciju lietošanai Indijā

Sociālās aplikācijas – 41% Spēļu aplikācijas – 28% Biznesa aplikācijas – 21% Mūzikas aplikācijas -36% Komunālie pakalpojumi – 21% Katrā ziņā, nekas pārsteidzošs, varam secināt, ka aplikāciju klāsts ir daudzveidīgs. Tomēr, vislielāko uzmanību varam pievērst tam, ka biznesa aplikācijas un komunālie pakalpojumi ir 20-30%. Ielūkosimies dažās no šīm aplikācijām detalizētāk.

Saavn

Šī ir aplikācija, kura tiek izmantota Indijā lai klausītos mūziku. Vēlies uzzināt kādu? – tikai viens veids kā to noskaidrot. Aplikācija ļoti atgādina mūzikas straumēšanas vietni Spotify.

Zomato

Vēlies atrast labāko un tuvāko restorānu? Zomato it šeit lai izlīdzētu. Aplikācija tiek izmantota, lai rezervētu vietu kādā no ēdnīcām, kā arī tā ir bezmaksas lietotne.

Sari App

Vai arī Tev sagādā grūtības atrast pareizo veidu kā valkāt tradicionālo sieviešu apģērbu saree? (saree ir tradicionāls Indiešu sieviešu apģērba gabals, kurš ir 4.5 – 8 metrus garš). Šī aplikācija palīdz ar soli-pa-solim pamācībām, kā pareizi to valkāt un uzģērbt. Cena? – gaužām lēts produkts, tikai 1.99$.

Map My India

Pieejama vairākās platformās un ir viena no vispopulārākajām Indijas GPS mapju aplikācijām. Atšķirībā no citām šāda veida programmām, Map My India saglabā visu informāciju un datus pašā ierīcē, tātad, par ātrām izmaiņām, par to ka ceļš uz mājām ir slēgts var aizmirst.

ICC Cricket World Cup

Protams, kur tad bez kriketa, šī aplikācija ir vispopulārākā šī sporta veica programma Indijā. Cena? – bezmaksas.

Ja esi ievērojis/usi gramatikas kļūdas lūdzu atzīmē vārdu un nospied Ctrl+Enter. Liels paldies!

Komentāri

Populārākie

Uz augšu

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: