Fantasy Metaverse Darklume — iepriekšpārdošana notiek tiešraidē

Casal Di Basso CS, Itālija, 2024. gada 29. aprīlis, Chainwire

Darklume VR, VR izklaides industrijas celmlauzis, ar lepnumu paziņo par DarkLume VR — pārsteidzošas virtuālās pasaules izlaišanu, kurā lietotājs var izbaudīt jautrības, izklaides un fantāzijas elementus kā vēl nekad.

DarkLume VR misija ir izveidot dinamisku un ieskaujošu metaversu, kurā lietotāji var sazināties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem un izjust greznības un izsmalcinātības iemiesojumu.

Lietotāji var pievienoties iepriekšpārdošanai šeit.

Darklume VR pārved spēlētājus uz sfēru, kur realitāte satiekas ar fantāziju, piedāvājot neticamu iegremdēšanas līmeni, kas izjauc robežas starp fizisko un virtuālo pasauli. Pateicoties vismodernākajām tehnoloģijām un novatoriskajam dizainam, Darklume VR tiešsaistes spēlētājiem sniedz aizraujošu pieredzi kā nekad agrāk, nodrošinot satriecošus vizuālos attēlus un reālistiskas skaņas ainavas. Lietotāji var iekļūt DarkLumes naktsdzīvē ar elpu aizraujošām deju grīdām un virtuālajiem klubiem, aizdedzinot viņu iekšējās jūtas un uzkrājot digitālo bagātību. Lietotāji var veidot ilgstošas ​​attiecības vai plānot savas stratēģijas, lai tiešsaistē pelnītu naudu un kļūtu bagāti.

“Mēs Darklumē esam apņēmušies paplašināt virtuālās izklaides un jautrības robežas,” sacīja Darklume izpilddirektors. “Izmantojot Darklume VR, mēs ne tikai no jauna definējam ieskaujošo metaversu pieredzi, bet arī atveram jaunas iespējas radošumam, sadarbībai un izpētei virtuālajā jomā.”

Galvenās Darklume VR iezīmes ir šādas:

DLUME valūta:

Izmantojiet DarkLume vietējo valūtu DLUME, lai veiktu kādu no darbībām DarkLume VR ietvaros. Tas kalpo kā galvenais apmaiņas līdzeklis. Jo vairāk lietotājam ir DLUME monētu, jo lielāks ir jautrības un baudas līmenis.

Valsts pilsonība

Katra DarkLume Metaverse valsts piedāvā pilsonību, turot minimālu īpašu marķieri.

Pilsonības saglabāšana

Lai saglabātu pilsonību valstī, lietotājam ir jāmaksā no viņiem iekasētie nodokļi; pretējā gadījumā viņiem tiks atņemta pilsonība.

Lietotāji var tērēt savas DLUME monētas dažādām aktivitātēm un nopelnīt tās Darklume VR ietvaros, iesaistoties sabiedriskās aktivitātēs. Vēl viens interesants fakts ir tas, ka ikviens lietotājs bez ienākumu avotiem saņems bezdarbnieka algas, taču tās nevar izmantot personīgam labumam.

Lai atzīmētu Darklume VR palaišanu, Darklume piedāvā īpašu gaisa pilienu 15 000 USD vērtībā. Lietotāji var apmeklēt DarkLume VR Twitter (X) rīkoties, izpildīt mazo uzdevumu un kļūt par daļu no viņu sapņu pasaules.

Par Darklumi

DarkLume VR piedāvā unikālu virtuālās metaversas koncepciju, kas apvieno sociālo mijiedarbību, fantāzijas elementus un spēlējamu ekosistēmu. Izmantojot vietējos marķierus DLUME, lietotāji var īstenot savas nepiepildītās vēlmes virtuālajā pasaulē. Elementi ietver ikmēneša bezdarbnieku algas, dzeramnaudu viena otrai, palīdzību sabiedrībai un iesaistīšanos sabiedriskajā aktivitātē.

DarkLume pārkāpj savas robežas, lai piedāvātu jautrību, fantāziju un cita līmeņa izklaidi, kā arī skaistas spēles, ko izpētīt. Ar pastāvīgu lojālu investoru un aktīvās kopienas atbalstu DarkLume VR cenšas sasniegt līmeni, ko nevar iedomāties.

Lai iegūtu vairāk atjauninājumu, lietotāji var pievienoties DarkLume VR Telegram un sekot tiem Twitter

Sazināties

Osvaldo Rizzo
[email protected]