CARV paziņo par decentralizētu mezglu pārdošanu, lai mainītu datu īpašumtiesības spēļu un AI jomā

Santaklara, Kalifornija, 2024. gada 27. aprīlis, Chainwire

CARV, lielākais spēļu un mākslīgā intelekta modulārais datu slānis, šodien paziņo par ļoti gaidīto debijas mezgla pārdošanu. Šis ir vēl viens nozīmīgs pavērsiens ceļā uz CARV misiju maksimāli palielināt datu jauninājumus, vienlaikus nodrošinot, ka personas var dalīties ar vērtību, kas radīta lietotāja īpašumā esošajā internetā.

Sākot ar 13. maiju, lietotāji visā pasaulē var kļūt par daļu no CARV decentralizētā datu tīkla, veicinot vērtības pārdali un gūstot atlīdzību, darbinot vieglus verifikācijas mezglus.

Ko un kāpēc mezgli

Iedomājieties nākotni, kurā jūsu dati patiešām pieder jums — nākotni, kurā lietotājiem ir tiesības iegūt, kontrolēt un monetizēt visus ģenerētos personas datus. Pateicoties CARV revolucionārajai datu un vērtību apmaiņas platformai, šī vīzija kļūst par realitāti. Ar savu modulāro datu slāni CARV maina to, kā personas dati tiek izmantoti un koplietoti spēļu, mākslīgā intelekta un neskaitāmās citās nozarēs, paverot ceļu lietotājiem piederošam internetam, kurā indivīdi var likumīgi gūt labumu no viņu datu radītās vērtības.

Vairāk nekā 2,5 miljoni lietotāju jau ir pievienojušies šai datu revolūcijai, padarot CARV par vienu no lielākajām ekosistēmām, pateicoties unikālajiem aktīvajiem makiem (UAW) vairākos blokķēžu tīklos, tostarp zkSync, Linea, opBNB, Ronin un vairāk nekā 40 ķēžu.

Tā kā CARV ekosistēma turpina paplašināties, verifikācijas mezglu darbība ir ļoti svarīga, lai saglabātu integritāti un drošību tās decentralizētajā datu apstrādes vidē. Pārbaudes mezgli apstiprina uzticamās izpildes vides (TEE) mezglu izdotos apliecinājumus, nodrošinot, ka datu apstrāde tiek veikta droši un kā paredzēts. Lielākajai daļai godīgu verificētāju, kas pārsniedz 50%, ir izšķiroša nozīme, lai blokķēdē precīzi pārbaudītu un reģistrētu atestācijas rezultātus, tādējādi saglabājot protokola uzticamību, vienlaikus saglabājot privātumu.

Priekšrocības, ko sniedz skriešanas mezgli ar CARV

CARV debijas mezglu pārdošana padara to iespējamu, piedāvājot ierobežotu 100 000 verifikācijas mezglu piedāvājumu, izmantojot daudzlīmeņu cenu noteikšanas sistēmu, sākot no USD 500. Savukārt mezglu operatori nopelnīs ievērojamu daļu no tīkla vietējiem $CARV marķieriem. 25% no kopējā piedāvājuma tiek piešķirti izplatīšanai pārbaudītājiem, kas laika gaitā tiks atbrīvoti.

Saskaņā ar izlaišanas modeli, kas ik pēc sešiem mēnešiem samazinās par 25%, ir paredzams, ka aptuveni 50% žetonu tiks izlaisti tikai pirmajā gadā. Integrējot vairāk nekā 700 spēles un AI uzņēmumus, atlīdzību nodrošina arī ekosistēmas partneri. Verifikācijas mezgli ir izstrādāti tā, lai tos būtu vienkārši palaist, un tie ir tikpat viegli, kā to iedarbināšana, veicot tikai dažas darbības. Ir arī viena klikšķa risinājums, ko deleģēt arī mezglam kā pakalpojumu sniedzējam.

Šis drosmīgais solis ceļā uz decentralizāciju dod lietotājiem iespēju kļūt par aktīviem dalībniekiem jaunajā datu ekonomikā, kurā tiek ievērota lietotāju autonomija un privātums.

“Mēs esam sasnieguši novirzes punktu, kurā lietotāji pamatoti pieprasa īpašumtiesības un kompensāciju par saviem datiem,” sacīja Viktors Ju, CARV līdzdibinātājs. “Mūsu mezglu pārdošana ir liels solis šīs vīzijas īstenošanā, ļaujot ikvienam kļūt par aktīvām ieinteresētajām personām patiesi decentralizētā datu ekosistēmā.”

CARV mezglu pārdošana tiks veikta posmos:

  • Iestādes / Organizācijas Pārdošana: 2024. gada 3. maijā plkst. 12:00 UTC (piemēram, izmantojot palaišanas platformas, sindikāta DAO, NFT kopienas un citus)
  • Baltā saraksta mezglu pārdošanas palaišana: 2024. gada 13. maijā plkst. 12:00 UTC (pieejams 48 stundas)
  • Publiskā mezgla pārdošanas palaišana: 2024. gada 15. maijā plkst. 12:00 UTC

Lai iegūtu papildinformāciju par CARV mezglu pārdošanu un dalību, apmeklējiet šeit vai https://node.carv.io/

CARV svarīgākie punkti

  • Veterānu komanda no Gaming, AI, Web3 pieredzes: CARV dibinātāju komanda nāk no Electronic Arts, Garena, Tencent Games, Coinbase, OKX, BNBChain, Google, TikTok Ads, McKinsey, LINO, d.Live (izeja uz TRON), Contentos (Binance sarakstā) un citiem.
  • ERC7231 iniciatorsstandarts, ko Ethereum Foundation apstiprināja 2024. gada sākumā, lai sasaistītu vairākas Web2 un Web3 identitātes ar vienu neatvietojamu marķieri (NFT) un panāktu vairāku domēnu identitātes datu šifrētu apkopošanu.
  • Integrēti 750+ spēles un AI uzņēmumi CARV ekosistēmā. Starp populārākajām spēlēm un mākslīgā intelekta partneriem ir Netmarble's MARBLEX, 100 miljardu dolāru tehnoloģiju atskaņotājs ar 40%+ īpašumtiesībām vadošajos lielo valodu modeļos, Off the Grid, Pixels, Pixelmon, Illuvium, Axie Infinity, BinaryX, Shrapnel un citos. CARV ir rentabla ar ikmēneša ieņēmumiem miljonos.
  • Ierindojoties 3 populārākajā pasaulē pēc ķēdes darbības ar 500 000+ vid. ikdienas unikālais aktīvais maks (UAW). Arī 1. vietā Ronin, zkSync, Linea, kas izvietoti 40+ ķēdēs.
  • 20 miljonu dolāru finansējums no 1. līmeņa riska kapitāla uzņēmumiem un spēļu atbalstītājiem. Vertex Ventures (Temasek meitasuzņēmums), ConsenSys (MetaMask), Tribe Capital, HashKey Capital, IOSG, OKX Ventures, Fenbushi Capital, Infinity Ventures Crypto, No Limit Holdings, Draper Dragon, Lyrik Ventures, Arweave, W3GG, EVOS Gaming, LiquidX , Netmarble's MARBLEX un citi.

Par CARV

CARV ir lielākais modulārais datu slānis spēlēm, AI un ∞, kas maina datu izmantošanu un koplietošanu. Lai radītu pionieri nākotnē, kurā dati rada vērtību visiem, CARV ir izveidojis CARV Protocol — modulāro datu slāni, kas integrēts vairāk nekā 40 ķēžu ekosistēmās, un CARV Play, savu vadošo spēļu un superlietotni. CARV ir vairāk nekā 2,5 miljoni reģistrētu lietotāju, 700 integrētas spēles, un tā ir lielākā lietojumprogramma Linea, opBNB, zkSync, Ronin un citur. CARV atbalsta augstākā līmeņa fondi un ekosistēmas, piemēram, Temasek's Vertex Ventures, ConsenSys (Metamask izstrādātājs), Tribe Capital, IOSG Ventures, HashKey Capital, Infinity Ventures Crypto, MARBELX un citi. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet vietni carv.io

Sazināties

Līdzdibinātājs un COO
Viktors Ju
CARV
[email protected]