Bizness

Apple Neradīs Inovatīvu Izrāvienu Tehnoloģijās, Tā Būs Tesla

Elon Musk Apple

Apple Otrais “Stīvs”

Tehnoloģiju eksperti kā arī vairāki entuziasti zina, ka aiz Apple nav tikai viens “Stīvs”.

Stīvs Džobss bija uzņēmuma Apple populārā “seja”, taču Stīvs Vozniaks bija ģēnijs aiz Apple senākās tehnoloģijas, jo īpaši oriģinālā Macintosh datora, kas bija Apple sākotnējo panākumu atslēga.

Neesot svešinieks inovācijās, Vozniaks ir nesen izteicis dažus pārsteidzošus apgalvojumus.

Viņš uzskata, ka nākošā “lielā lieta” jeb big thing tehnoloģijās nenāks no Apple – uzņēmuma ko pats radījis un kurā joprojām ir liels akciju turētājs.

Elon Musk

Nesenā intervijā Vozniaks atklāja medijiem, ka pēc viņa domām Tesla un Elons Musks būs tas, kas ieviesīs ievērojamas inovācijas tehnoloģiju jomā.

“Es domāju, ka Tesla ir labākais virziens šajā brīdī. Viņi ir ieguldījuši neizmērojami milzīgas pūles vairākās riskantās lietās,” teica Vozniaks.

“Tesla sāka ar elektro mašīnu Tesla Model S – tas, no inženierijas perspektīvas  nebija prātīgi, ņemot vērā cik daudz ir nepieciešams būvēt, par kādu cenu un kādam tirgum mašīna būs paredzēta.”

Šis Tesla pieejas veids tik ļoti uzrunājis ”Vozu”, jo viņš saskatījis līdzību ar sevi un Apple, uzņēmuma pirmsākumos.

“Tādi uzņēmumi kā Google, Facebook, Apple un Microsoft, kas mainīja pasauli. Viņi nāca no jauniem cilvēkiem, ne no jau lieliem uzņēmumiem,” viņš teica.

Tesla sāka ar produktu, kas Elonam pašam ļoti patika. Tā atkal ir paralēle ar Apple, jo Vozniaks sāka Apple kā projektu hobija pēc.

“Tesla tika izveidota balstoties uz to, kādā mašīnā Elons sevi redz braucam ikdienā. Ja lietas nāk no tevis paša un tu vari tās kontrolēt, tad tiek radīti paši labākie produkti…, ” teica Vozniaks.

Tesla un Musks ir mērojuši tālu ceļu kopš pirmās elektriskās mašīnas, ko viņi radīja.

Vozniaks apbrīno Elona vienu no jaunākajiem projektiem – Boring company.

Apple, no otras puses, rādās, ka ciešs no inovatīvās degsmes trūkuma. Tas liek mēļot, ka Apple un Tesla varētu strādāt efektīvāk, darbojoties kopā.

Apvienojot abu uzņēmumu spēcīgākos resursus, Apple – materiālo stāvokli un Tesla – inovācijas, varētu tikt radītas jaunas tehnoloģijas un risinājumi.

Elons Musks par šādu ideju jau ir izteicis savu viedokli, apšaubot šāda veida sadarbību.

Ja esi ievērojis/usi gramatikas kļūdas lūdzu atzīmē vārdu un nospied Ctrl+Enter. Liels paldies!

Komentāri

Populārākie

Uz augšu

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: