Bezmaksas seminārs no drošības riska konsultantiem sniedz organizācijām iespēju izvēlēties optimālos OT drošības rīkus

Filadelfija, Pensilvānija, 2024. gada 8. maijs, CyberNewsWire

Security Risk Advisors (SRA) paziņo par sava OT/XIoT noteikšanas atlases darbnīcas uzsākšanu — tas ir bezmaksas piedāvājums, kas paredzēts, lai palīdzētu organizācijām izvēlēties vispiemērotāko darbības tehnoloģiju (OT) un paplašinātā lietiskā interneta (XIoT) drošības rīkus to unikālajām vidēm.

Seminārs, ko vada pieredzējuši OT/XIoT drošības konsultanti, sniedz dalībniekiem nenovērtējamu iespēju gūt ieskatu gan labākajos savā klasē, gan jaunos risinājumos, lai identificētu tos, kas ir vistuvāk viņu īpašajām vajadzībām.

Mūsdienu digitālajā vidē, kas arvien vairāk ir savstarpēji saistīta, nevar pārvērtēt pareizo OT/XIoT drošības rīku izvēles nozīmi. Šie rīki kalpo kā pirmā riska samazināšanas līnija un aizsardzība pret kiberdraudiem, kas vērsti uz kritiskiem rūpnieciskiem procesiem un infrastruktūru.

Apzinātu lēmumu pieņemšana neatkarīgi no tā, vai tiek pievienots jauns risinājums vai aizstāts vēsturiskais operators, būtiski ietekmē organizācijas spēju mazināt draudus un aizsargāt savus aktīvus. Pusdienas konsultācijas laikā dalībnieki dziļi iedziļinās savā OT/XIoT drošības vidē, pārbaudot pašreizējos rīkus un analizējot savu infrastruktūru. Bezmaksas seminārā tiks sniegti personalizēti nozares piegādātāju ieteikumi par vislabāk piemērotajiem risinājumiem.

“Mēs apzināmies, cik svarīgi ir izvēlēties pareizos drošības rīkus kiberfiziskai videi,” saka Džeisons Rivera, SRA OT/XIoT drošības direktors. “Mūsu seminārs dod iespēju organizācijām pieņemt apzinātus lēmumus, radot pārliecību, ka viņu izvēle ir piemērota mērķim.”

Iesniedziet savu pieteikumu šeit.

Par drošības riska konsultantiem

Drošības riska konsultanti piedāvā Purple Teams, Cloud Security, iespiešanās testēšanu, OT drošību un 24x7x365 kiberdrošības operācijas. SRA atrodas Filadelfijā, un tā darbojas visā ASV, Īrijā un Austrālijā. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet SRA vietni https://sra.io.

Sazināties

Mārketinga menedžeris
Duglass Vebsters
[email protected]
215-867-9051