AWS izpilddirektors Ādams Selipskis nākamajā mēnesī atkāpjas no amata

Amazon šodien paziņoja, ka Adam Selipsky, Amazon mākoņdatošanas biznesa izpilddirektors, nākamajā mēnesī atkāpsies no amata. Mets Gārmens, pašreizējais Amazon Web Services pārdošanas un mārketinga vecākais viceprezidents, pārņems Selipska pēcteci, ziņoja CNBC, atsaucoties uz Amazon paziņojumu.

Saskaņā ar Amazon izpilddirektora Endija Džesa e-pasta ziņojumu Selipsky atkāpjas no 3. jūnija. Mets Gārmens, Amazon AWS pārdošanas, mārketinga un globālo pakalpojumu viceprezidents, aizstās Selipski izpilddirektora amatā.

Ādams Selipskis pievienojās AWS kā viens no uzņēmuma agrākajiem viceprezidentiem 2005. gadā. Viņš 11 gadus prasmīgi pārraudzīja AWS pārdošanu, mārketingu un atbalstu, pirms kļuva par Tableau izpilddirektoru. Es vienmēr esmu augstu cienījis Ādamu, un mums bija daudzas diskusijas par iespēju viņam atgriezties AWS vadībā. Šo sarunu laikā mēs abi vienojāmies, ka, ja viņš uzņemtos lomu, tas, visticamāk, būtu uz dažiem gadiem, koncentrējoties uz nākamā līderu viļņa kopšanu.

“Mums paveicās, ka Ādams piekrita iesaistīties un vadīt AWS, kā arī veikli vadījis biznesu, vienlaikus attīstot savu vadības komandu. Adam tagad gatavojas pāriet uz savu nākamo izaicinājumu (pēc pelnītas atelpas), un Mets Gārmens kļūs par AWS izpilddirektoru, sākot ar 3. jūniju, ”sacīja Jass.

Amazon Web Services, kas tika atklāta pirms 17 gadiem, ir bijusi pasaulē visplašākā un visplašāk pieņemtā mākoņa platforma. AWS piedāvā vairāk nekā 165 pilnībā aprīkotus pakalpojumus skaitļošanai, krātuvei, datu bāzēm, tīklu veidošanai, analītikai, robotikai, mašīnmācībai un mākslīgajam intelektam (AI), lietu internetam (IoT), mobilajām ierīcēm, drošībai, hibrīdai, virtuālajai un paplašinātajai realitātei (VR un AR), multivides un lietojumprogrammu izstrāde, izvietošana un pārvaldība no 69 pieejamības zonām (AZ) 22 ģeogrāfiskajos reģionos.

Šīs ir jaunākās ziņas. Lūdzu, pārbaudiet, vai nav atjauninājumu.