Apskati

Pasūtam Ēdienu no Wolt Aplikācijas

Wolt ēdiena piegādes aplikācija

Nolēmu uzsākt apskatu sēriju, kur vēlos izmēģināt Latvijā lietotās aplikācijas, par kurām varbūt ne kurš zin, vai arī neuzdrošinās izmēģināt drošības vai nesaprašanas dēļ.

Kas ir Wolt?

Wolt: “Wolt ir aplikācija, kas ļaus atklāt un pasūtīt patiešām foršu ēdienu. Mēs sadarbojamies ar ēstuvēm, kuras jau izpelnījušās pilsētnieku uzticību un mīlestību. Mūsu programma ļauj izprast Tavus ēšanas paradumus, ļaujot mums Tev ieteikt pašu labāko un izdevīgāko piedāvājumu.” Avots

Tātad, spriežot pēc tā par ko stāsta aplikācijas izstrādātāji, balstoties uz maniem iepriekšējiem pasūtījumiem, man tiks piedāvāts labākais variants mana vēdera uzpildei.

Tā kā jau iepriekš biju šo to pasūtījis, devos saprast, vai tiešām ieteiktie ēdieni atbilst manai gaumei. Pasūtījumu vēsture: Big Bad Bagels un Ausmeņa kebabs (vairs zvanot pasūtīt nav iespējams)

Wolt aplikācijas izskats un ieteikumi

KFC, BENTO, BALTS? Pagaidām neizskatās pēc kaut kā līdzīga manis iepriekš pasūtītajiem ēdieniem, bet nu ok, varbūt, ka neesmu veicis pietiekami daudz pasūtījumus.

Biju gaidījis, ka man sejā tiks sviesti piedāvājumi ar kebabiem un sendvičiem, tā vietā redzu burgerus un eļļā ceptus vistas stilbiņus. Katrā ziņā, nekas ko redzu aplikācija neliecina par personalizētu ēdienu.

Bet kā ir ar pasūtīšanu?

Ļaušu par šo pastāstīt bildēm, kuras ir pievienotas sekvenciālā secībā.

Pasūtam, gaidam apstiprinājumu..

Gaidam wolt pasūtijumu

Tadā, mans pasūtījums ir saņemts, šādi statusa atjauninājumi uzleca ļoti bieži, kad kurjers ir izbraucis, aptuveni cikos tas ieradīsies, kā arī ir iespēja sekot mapē kur mans ēdiens atrodas.

Wolt pasūtīšanas atjauninājums

Laiks precīzi norādīts, kā arī lokācija.

Lokācija un wolt laiks līdiz piegādei

Secinājumi

Vai ir vērts tērēt laiku un naudu, lai pasūtītu no Wolt?

Ja pasūtījums ir vismaz tuvu 10 eur, tad noteikti ir vērts, ņemot vērā, ka pasūtīšanas brīdī atrados Rīgas centrā piegāde bija 1,90 eur, taču ja pasūtījuma summa būtu mazāka, piemēram 5 eur, tad ir jāmaksā papildus samaksa par to, ka summa ir neliela.

Noteikti, redzu, ka nākotnē pasūtīšu vēl, izmantojot šo aplikāciju, jo, manuprāt, pasūtīšanas maksa ir kabatai ļoti draudzīga. 

Vai esiet ko pasūtījuši no Wolt aplikācijas, un kādas ir jūsu domas, lieciet zināt komentāros.

Ja esi ievērojis/usi gramatikas kļūdas lūdzu atzīmē vārdu un nospied Ctrl+Enter. Liels paldies!

Komentāri

Populārākie

Uz augšu

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: