AIGOLD sāk tiešraidē, iepazīstinot ar pirmo zelta nodrošināto kriptogrāfijas projektu

Džordžtauna, Kaimanu salas, 2024. gada 8. maijs, Chainwire

AIGOLD ar prieku paziņo par sava novatoriskā kriptovalūtas projekta uzsākšanu. Šī novatoriskā iniciatīva integrē mākslīgo intelektu ar zelta paliekošo vērtību, lai no jauna definētu digitālo aktīvu ainavu. Pašlaik notiek AIGOLD pirmspārdošanas fāze, un agrīnā piekļuve ir pieejama vietnē aigold.io.

AIGOLD: Novatoriska zelta integrācija kriptovalūtā ar uzlabotu drošību un tirgus stabilitāti

AIGOLD mērķis ir vadīt zelta integrāciju kriptovalūtu sektorā, uzlabojot drošību un stabilitāti tiem, kas nodarbojas ar tirdzniecību. Platformas dizains ietver daļu no ieņēmumiem no AIG (AIGOLD) marķieru iepriekšpārdošanas, lai iegūtu PAXG marķierus. PAXG žetoni ir nodrošināti ar fizisko zeltu, un katrs no tiem ir viena smalka Trojas unce, kas tiek glabāta LBMA sertificētās glabātuvēs Londonā. Palaišanas brīdī likviditātes fonds, kura pamatā ir vairāk nekā viens miljons dolāru PAXG, tiks droši bloķēts un saskaņots ar zelta cenas kustību.

Sākotnējā AIGOLD pirmspārdošanas cena ir noteikta USD 0,0035 par vienu marķieri, un projekts tika veikts visaptverošs audits no Cyberscope, un pašlaik to pārbauda CertiK, uzsverot AIGOLD apņemšanos nodrošināt drošību un pārredzamību. Ņemot vērā tirgus tendences uz ar zeltu nodrošinātiem aktīviem, AIGOLD vēlas piedāvāt unikālu platformu, kas ne tikai nodrošina vērtību, bet arī apbalvo dalībniekus ar zeltu, uzlabojot viņu līdzdalību digitālajā ekonomikā.

AIGOLD: vadošais ilgtspējīgas digitālās finanses ar stratēģisko tokenomiku

AIGOLD komandas novatoriskā tokenomikas struktūra ir izstrādāta, lai veicinātu izaugsmi un izveidotu stabilu pamatu tās nākamajai attīstības fāzei. Šī struktūra kopā ar stratēģisko nodokļu modeli ir vērsta uz to, lai palielinātu ekosistēmas dalībnieku priekšrocības. Reinvestējot 2% no katra darījuma atpakaļ likviditātes fondā, AIGOLD cenšas nodrošināt dinamisku un labi atbalstītu tirdzniecības vidi. Turklāt noteikta mārketinga piešķīruma mērķis ir saglabāt AIGOLD ievērojamu vietu tirgū, veicinot pastāvīgu atpazīstamību un iesaistīšanos. Komanda uzskata, ka pašpietiekama pieeja iezīmē ievērojamu evolūciju kriptovalūtu arēnā, pozicionējot AIGOLD kā ilgtspējīgas digitālās finanšu prakses līderi.

AIGOLD: Nākotnes finanšu ainavu stiprināšana ar novatoriskām atlīdzībām un stabilitāti

AIGOLD ekosistēma saviem dalībniekiem piedāvā vairākas kompensācijas metodes, tostarp zelta atlīdzību par katru darījumu. Pateicoties AIG iebūvētajam atlīdzības mehānismam, AIG žetonu īpašnieki, iespējams, iegūs no 5% zelta daļas katrā pirkšanas un pārdošanas darbībā. Šī atlīdzība tiek izsniegta digitālā zeltā, ko var pieprasīt arī fiziski. AIGOLD ne tikai nodrošina atlīdzību zeltā, bet arī kalpo kā stratēģisks nodrošinājums pret inflāciju un dolāra samazināšanos. Integrējot mākslīgo intelektu ar zeltu, AIGOLD nav tikai potenciālas peļņas rīks, bet arī uz nākotni vērsta platforma, kas paredzēta, lai dotu dalībniekus nākotnes finanšu ainavām.

AIGOLD atsakās no nekad agrāk neredzētas NFT ieguves atļaujas kolekcijas ar īstu zeltu kā bonusu ar ekskluzīvām priekšrocībām NFT īpašniekiem

AIGOLD ar prieku paziņo par savu īsto ar zeltu nodrošināto NFT ieguves atļauju ierobežotu izlaišanu, un kopumā tiks izsniegtas tikai 4000 atļaujas. Šīs ekskluzīvās ieguves atļaujas piedāvā papildu priekšrocības AIG NFT īpašniekiem, tostarp ik gadu saņemot 25% no peļņas no zelta, kas atgūts AIG ieguves operācijās. Šī novatoriskā pieeja ļauj AIG NFT turētājiem gūt labumu no plaukstošās digitālās ekonomikas.

Lai iegūtu sīkāku informāciju un nodrošinātu agrīnu piekļuvi, lietotāji apmeklē vietni aigold.io, lai nodrošinātu savu vietu baltajā sarakstā.

AIGOLDs komanda iezīmē transformējošu punktu digitālo valūtu attīstībā, integrējot mākslīgo intelektu ar īstu zelta ieguvi. Šo iniciatīvu vada jaunas tehnoloģijas, tostarp AI integrēts izpētes atjaunošanas kuģis (ERV), kas aprīkots ar mūsdienīgiem rīkiem un LIDAR sistēmām. Šie sasniegumi atvieglo zelta ieguvi no jūras gultnes Beringa jūrā, kur saskaņā ar aplēsēm ir vairāk nekā 500 miljoni unču zelta. Pieaugot zelta vērtībai, stratēģiskā pozicionēšana ir ļoti svarīga. AIGOLD dibinātājs un izpilddirektors Forests no Kornela universitātes teica: “AIGOLD mēs veidojam unikālu progresīva mākslīgā intelekta, progresīvās tehnoloģijas un ar zeltu nodrošināto aktīvu uzticamības kombināciju.” Lai iegūtu papildinformāciju par AIGOLD, tostarp tā tokenomiku, marķieru metriku un zelta papīru, lietotāji var apmeklēt vietni aigold.io.

AIG komanda ir gatava ieviest dažādus stimulus un īpašus piedāvājumus AIG žetonu turētājiem. Tie ietver ekskluzīvas NFT ieguves atļaujas, dalību labdarības pasākumos, gaisa kuģus un oficiālās preces, kas pieejamas AIG veikalā. Turklāt dalībniekiem būs iespēja piedalīties Tesla Cyber ​​Truck Competition.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par šīm aizraujošajām iespējām, lietotāji var apmeklēt aigold.io.

AIGOLD Tesla Cybertruck konkurss

AIGOLD pašlaik rīko Cybertruck konkursu, kurā ir iespēja laimēt Tesla Cybertruck starp 20 balvām. Tesla Cybertruck lepojas ar tādām ievērojamām funkcijām kā ložu necaurlaidīga konstrukcija, ūdensnecaurlaidīgs vai brišanas režīms, kas ļauj braukt līdz pat 30 collu ūdenī, un izturīgs eksoskelets, kas ir līdzīgs Space X raķetēs izmantotajiem materiāliem. Šis pilnībā elektriskais transportlīdzeklis ietver Tesla autopilota sistēmu, tas paātrina no 0 līdz 60 jūdzēm stundā tikai 2,6 sekundēs, var vilkt līdz 11 000 mārciņām un nobraukt līdz 340 jūdzēm ar vienu uzlādi, turklāt tas ir aprīkots ar modernu salona tehnoloģiju. Šīs sacensības ir balstītas uz prasmēm, nevis nejauša izloze.

Laikmetā, kurā tiek augstu novērtēta izturība un reālā lietderība, AIGOLD piedāvā ievērojamu iespēju. Atkāpjoties no pārejošām kriptovalūtu tendencēm, AIGOLD vēlas kļūt par nozīmīgu spēku, kas šogad var būtiski ietekmēt kriptovalūtu tirgu.

Par AIGOLD

AIGOLD ir pirmais kriptovalūtas projekts, kas nodrošina savu likviditātes fondu zeltā. Tā ir dibināta 2023. gadā, un tā ir kriptovalūtas ekosistēma un digitālā valūta, kas piedāvā atlīdzības mehānismu, kas izmaksā digitālo zeltu visiem to žetonu īpašniekiem. Tie ir pirmie šāda veida produkti, kas apvieno AI un īstu zelta ieguvi. AIGOLD ir īsts lietderības marķieris, un tā mērķis ir nodrošināt aizsardzību pret inflāciju. Viņi piedāvā ar zeltu nodrošinātus aktīvus, pērkot/pārdodot savu AIG marķieri un piekļuvi peļņai no zelta ieguves operācijām Gold Mining NFT īpašniekiem. AIGOLD ir apņēmusies un cenšas kļūt par vienu no 100 labākajām kriptovalūtām un iekļūt augstākā līmeņa 1 biržās. Viņu uzdevums ir uzturēt pašilgtspējīgu, līdzsvarotu un veselīgu ekosistēmu, kurā plaukst viņu investori un viņu ekosistēma. Viņu mērķis ir izveidot investoru kopienu no visas pasaules, tostarp Bitcoin un Ethereum entuziastiem.

Lietotāji var atrast vairāk informācijas par AIGOLD šādās platformās:

Vietne I X I Telegram I Medium I Instagram

AIGold ir šī satura avots. Šis paziņojums presei ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem. Informācija nav uzskatāma par ieguldījumu konsultāciju vai ieguldījumu piedāvājumu.

Sazināties

PR mediju attiecības
Keita Brauna
AIGOLDS
[email protected]