AI starta uzņēmums RunPod piesaista sākuma finansējumu 20 miljonu ASV dolāru apmērā, lai palīdzētu izstrādātājiem izvietot pielāgotas pilnas AI lietojumprogrammas

Mākslīgā intelekta (AI) vilnis, kas sākās 2022. gadā, uzsākot chatGPT, neliecina par palēnināšanās pazīmēm, un investori arvien vairāk liek likmes uz inovatīviem ģeneratīviem AI jaunizveidotiem uzņēmumiem. Jaunākais ir RunPod, AI starta programma, kas nodrošina palaišanas paneli, lai palīdzētu izstrādātājiem izvietot pielāgotas pilnas AI lietojumprogrammas.

Šodien RunPod paziņoja, ka ir piesaistījis 20 miljonus ASV dolāru sākuma finansējumam, ko vadīja Intel Capital un Dell Technologies Capital, piedaloties Džūljenam Šomondam, Natam Frīdmenam un Ādamam Lūisam. Līdztekus finansējumam RunPod arī paziņoja, ka Intel Capital viceprezidents un vecākais rīkotājdirektors Marks Rostiks pievienosies tās direktoru padomei.

Jaunuzņēmums izmantos jauno kapitāla iepludināšanu, lai izveidotu jaunas partnerības, integrētu nevainojamu lietotāju pieredzi un piedāvātu klientiem ideālu pamatu pielāgotu AI modeļu izstrādei.

RunPod pārveido izstrādātāju ikdienas rutīnu, vienkāršojot GPU slodzes pārvaldību, ļaujot viņiem vairāk laika veltīt lietojumprogrammu izstrādei un mazāk mašīnmācīšanās darbībām. Platforma piedāvā elastību un lietotājam draudzīgumu ar rūpīgi ieviestām aizsargmargām, dodot iespēju vairāk nekā 100 000 izstrādātājiem izveidot sarežģītas, unikālas un personalizētas lietojumprogrammas.

Kopš darbības sākuma RunPod ir vadījis ar GPU AI darbinātu pārveidi, saglabājot konsekventu inovāciju tempu. Ar satriecošu desmitkārtīgu ieņēmumu pieaugumu salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu un desmitkārtīgu komandas lieluma pieaugumu pēdējā gada laikā, RunPod ir kļuvis par nozares līderi.

RunPod darbojas kā globāli izplatīts GPU mākoņdatošanas pakalpojums, kas apmierina izstrādātāju vajadzības saistībā ar AI modeļu apmācību, izvietošanu un mērogošanu. Izmantojot RunPod pamatpiedāvājumus — GPU mākonis un bez servera — izstrādātāji var bez piepūles palaist GPU gadījumus pēc pieprasījuma un izveidot automātiskās mērogošanas API galapunktus AI modeļa secinājumiem ražošanas vidēs.

“Iespēja izstrādāt un izvietot AI lietojumprogrammas plašā mērogā ir ļoti svarīga to plašai ieviešanai un izmantošanai,” atzīmēja RunPod investors Amjads Masads. “RunPod komanda ir likusi lielu uzsvaru uz izstrādātāju pieredzes uzlabošanu, kā rezultātā ir izveidots elegants risinājums, kas veicina pielāgotu AI lietojumprogrammu un integrāciju ātru izstrādi, paverot organizācijām ceļu, lai pilnībā realizētu AI potenciālu.”

RunPod racionalizē procesu, lai izstrādātāji nevainojami izpildītu jebkuru GPU darba slodzi, atbrīvojot viņus no mašīnmācīšanās operāciju sarežģījumiem, lai koncentrētos uz lietojumprogrammu izstrādi. Šīs iespējas ir veicinājušas RunPod eksponenciālo izaugsmi, ieņēmumiem gadu gaitā pieaugot desmitkārtīgi.

“RunPod sākotnēji kalpoja kā rotaļu laukums izstrādātājiem un novatoriem, veicinot pētniecību, izstrādi un projektu pilnveidošanu. Tagad tas lepojas ar plaukstošu kopienu, kurā ir vairāk nekā 100 000 izstrādātāju, ”sacīja RunPod līdzdibinātājs un izpilddirektors Džens Lu. “Mūsu straujā paplašināšanās ir saistīta ar RunPod spēju panākt delikātu līdzsvaru, nodrošinot izstrādātājiem brīvību ieviest jauninājumus, vienlaikus nodrošinot būtisku infrastruktūru un rīkus, kas palīdz atšķirīgu produktu pielāgošanā, attīstībā un izvietošanā.”

AI orientētu darba slodžu izplatība ir pastiprinājusi skaitļošanas prasības. Izmaksu un veiktspējas ierobežojumu dēļ parastie mākoņa infrastruktūras risinājumi vairs nav dzīvotspējīgi. Izmantojot RunPod, izstrādātāji var bez piepūles izstrādāt, apmācīt, mērogot un izvietot pielāgotas pilnas AI lietojumprogrammas vai integrācijas globālā mērogā.

“RunPod straujā izaugsme apvienojumā ar plašo izstrādātāju pieņemšanu izraisīja nepieciešamību gandrīz desmitkārtīgi palielināt komandas lielumu pēdējā gada laikā, nostiprinot tās kā līdera pozīcijas GPU AI pārveidošanā,” atzīmēja Marks Rostiks, uzņēmuma viceprezidents un vecākais vadošais partneris. Intel Capital. RunPod darbība ir patiesi ievērojama, sākot no tā pazemīgajiem pirmsākumiem kā individuālu izstrādātāju audzināšanas uzņēmumam līdz tā pašreizējam statusam, piedāvājot uzņēmuma klientiem pielāgojamus, individuāli pielāgotus risinājumus.

Nesenā CPU skaitļošanas gadījumu ieviešana iezīmē nozīmīgu pavērsienu RunPod, mudinot to piedāvāt visaptverošu mākoņa risinājumu. Šis sākuma finansējums ļaus RunPod vēl vairāk bagātināt izstrādātāju ikdienas pieredzi, veidot stratēģiskas partnerības un integrācijas netraucētai lietotāju mijiedarbībai, kā arī nodrošināt gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem ideālu pamatu pielāgotu AI modeļu izstrādei.

“Tā kā uzņēmumi arvien vairāk izvieto AI lietojumprogrammas ražošanas vidēs, piekļuve ātrai, uzticamai un mērogojamai infrastruktūrai kļūst par vissvarīgāko. Tieši to Zhen, Pardeep un RunPod komanda ir sasnieguši ar savu platformu,” apstiprināja Radhika Malik, Dell Technologies Capital partneris. “Viņu nelokāmā apņemšanās piešķirt prioritāti izstrādātāju pieredzei ir saņēmusi ārkārtīgi pozitīvas atsauksmes no kopienas un veicinājusi iespaidīgu, ilgstošu lietotāju izaugsmi.”